Působení perel na zdraví

   Již v minulosti německý mnich Albertus Magnus zaznamenal, že perly jsou dobré jako lék na duševní zdraví, proti srdečním chorobám, proti krvácení a úplavici. V knize Aristotela je také místo, kde se uvádí,aby se perly používaly jako lék. V 14-15. století byl prášek z drcených perel rozmíchaný v destilované vodě používaný jako léčebná kúra proti duševním a různým jiným nemocem.
Mnoho významných odborníků v odvětví zdravotní péče je přesvědčeno, že perly mají výjimečné schopnosti léčit.
Působí blahodárně na oči, proti depresi, na čištění krve od škodlivých látek, proti infekcím, na uklidnění srdce, proti nespavosti a na žaludeční problémy.

   Obyčejní lidé také věří v mimořádnou sílu například přes perly vidět budoucnost nebo si správně vyložit sny. Síla perel může pomoci při zdravém názoru a reagovat s chladnou hlavou. Farmaceutický průmysl i dnes stále používá perly v moderním lékařství. Perly nedostatečné kvality jsou drcené a mleté na jemný prášek. Tento prášek obsahuje vysoce kvalitní farmaceutické kalcium, které se používá do různých léčivých přípravků, jako jsou balzámy a krémy na vyhlazení a zjemnění pokožky.

   Šperky z perel se často nosí pro své léčivé účinky. Perly odstraňují emocionální nerovnováhu, pomáhají při problémech se žaludkem, slezinou, střevy a problémech s vředy. Nošení perel pomáhá zvýšit sebevědomí. O perlách se říká, že jsou znakem cudnosti, skromnosti, čistoty a představují symbol lásky, štěstí a úspěchů.
 

© 2019 - www.perlycz.cz - All right reserved. - Created by Top